Výhra v soutěži

Zúčastněte se soutěže a vyhrejte skvělé ceny v hodnotě 15 000 Kč. Můžete vyhrát netbook, elektroniku do domácnosti nebo třeba inteligetní plastelínu.

Ceny do soutěže věnovala stavební firma s rodinnou tradicí Poloch.eu.

Aktuální rozdělení cen

Sekce 1 | Sekce 2 | Sekce 3 | Sekce 4 | Sekce 5 | Sekce 6 | Sekce 7 | Sekce 8 | Sekce 9

Ceny v soutěži

První tři výhry získají soutěžící s nejvyšším počtem hlasů a další výhry budou vylosovány v rámci skupin. Více si přečtěte v pravidlech soutěže.

1.cena: Netbook ASUS Eee v hodnotě 5 500Kč

Netbook X101 je tenký a má nízkou hmotnost, takže je zajištěna jeho maximální přenosnost. Může se pochlubit tloušťkou pouhých 17,6 mm a hmotností jen 920 gramů.

Více na Alfa.cz.

2.cena: 2.1 reproduktory Logitech v hodnotě 1 000Kč

Zapojte reproduktorový systém Logitech Speaker System Z323 a poznejte skutečné umění poslechu. Reproduktory šířící zvuk v okruhu 360 stupňů umožňují zvukovou projekci ve všech směrech.

Více na Alfa.cz.

3.cena: MP3 přehrávač ZEN 4GB v hodnotě 1 000Kč

Stylový MP3 přehrávač s pamětí o velikosti 4GB a 1.45" LCD displejem. S tímto přehrávačem značky ZEN si můžete užít až 20 hodin oblíbené hudby.

Více na Alfa.cz.

4.cena: LCD, LED televize Sencor v hodnotě 4 000Kč

21.6" palcový LCD televizor Sencor se pyšní špičkovým LED podsvícením a bohatou výbavou. Výtečné pozorovací úhly jsou zárukou pohodlného sledování prakticky odkudkoli v místnosti.

Více na Alfa.cz.

5.cena: Klávesnice s myší Genius v hodnotě 500Kč

SlimStar i815 je bezdrátový set klávesnice a myši od firmy Genius.Set se dodává v moderním černém provedení s 10 funkčními klávesami pro snadný přístup k aplikacím a 3 hot klávesami pro ovládání hlasitosti.

Více na Alfa.cz.

6.cena: Automatický robot. vysavač v hodnotě 2 000Kč

Sencor SVC 8000B je automatický robotický vysavač, vhodný pro úklid plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby atd.

Více na Alfa.cz.

7.cena: MP3 přehrávač Sweeex 2GB v hodnotě 500Kč

Sweex CLIPZ je MP3 přehrávač s 2 GB pamětí, hliníkovým tělem a klipem pro snadné uchycení. Díky klipu si můžete přehrávač připnout na oblečení a nosit ho jako odznak hudebního nadšení.

Více na Alfa.cz.

8.cena: Sluchátka Logitech v hodnotě 250Kč

Stylová sluchátka Logitech na první pohled zaujmou povedeným vzhledem. Na jejich vývoji se podílela stejná skupina inženýrů, která vyvíjela perfektní sluchátka pro přední světové hudebníky.

Více na Alfa.cz.

9.cena: Sluchátka Creative v hodnotě 240Kč

Creative HQ-80 jsou hodnotnou volbou pro stylový poslech na cestách. Doplňují všechny přehrávače MP3 a jejich pohodlný design s opěrem za krk a samopřizpůsobivým mostem z nich dělá tu správnou volbu pro uživatele.

Více na Alfa.cz.