Kuchyně ze soutěže

Výherkyni z naší soutěže, slečně Janě Kubošové z Frýdlantu nad Ostravicí, jsme kompletně rekonstruovali kuchyň. Zrekonstruovali jsme stěny, podlahu i obklady. Starou kuchyňskou linku jsme demontovali a následně složili novou linku přímo na míru.

Vyjádření zákazníka: Jsem velmi velmi spokojená s prací firmy Poloch.eu a doporučuji stavební firmu všem, kdo si chce zrekonstruovat svůj byteček jako my. Anebo si postavit třeba domeček a plnit si své sny, protože na tohle je stavební firma Poloch jako dělaná a tato stavební firma si dokáže se vším poradit a dokonce i s nemožným.

poloch.eu - reference kuchyň poloch.eu - reference kuchyň poloch.eu - reference kuchyň poloch.eu - reference kuchyň poloch.eu - reference kuchyň poloch.eu - reference kuchyň

V mé nové kuchyňi se nejdříve vyklidila kuchyňská linka stará, lednice a potom se začalo pracovat. Oškrábavaly se všechny stěny a strop, potom se stěny napenetrovaly disperzí. Strhaly se staré obklady a staré linoleum.

Po nové instalaci vody, elektřiny a plynu se zaházely všechny drážky. Všechny stěny se zaperlinkovaly a potom se natáhla jemná omítka. V místě kuchyňské linky se nalepily obklady a všude se vymalovalo. Podlaha se napenetrovala a kladla se dlažba dle mého přání na koso, která se samozřejmě hned vyrovnávala na tloušťce lepidla aby byl povrch krásně rovný.

Poté se poskládala kuchyňská linka, a pak se umisťovala na své místo a věšely se skříňky. Přidělala se pracovní deska ve které se vyřezaly otvory na dřez a varnou desku.

poloch.eu - reference kuchyň poloch.eu - reference kuchyň poloch.eu - reference kuchyň

Všechnu tuto práci provedl Pan Jan Poloch. Jinak stavební firma obstarala veškerý materiál a také odvoz veškeré suti a jiného odpadu.

Za tohle chci moc poděkovat a tak bych ráda dodala, že s lidmi od stavební firmy se nikdy nebudete nudit. Hlavně s Panem Polochem, se kterým je obrovská sranda a člověk se sním za žádných okolností nenudí. Ještě jednou děkuju moc :-)