Kačírek a chodník okolo rodinného domu

Kačírek okolo domů, může výrazně zlepšit odtékání vody při vydatných deštích. Omítka lépe vysychá a prodlouží se její životnost. Jak si nechat udělat kolem domu tuto úpravu? Je to docela jednoduché.

Vykope se povrch, který je okolo domu, zabetonují se obrubníky. Poté se může navozit struska, která vytvoří svou strukturou jemné kanálky, které budou odvádět vodu, aby se struska zhutnila, použije se vibrační deska, která povrch zpevní. Úplně na horní část se navozí kačírek, který má tu samou vlastnost, ale ještě k tomu působí hezky na první dojem.

poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry

Na požadavek majitel jsme ještě položili vedle kačírku zámkovou dlažbu a celé místo se stalo ještě více funkční. Poslední úpravou byl terén, který se musel vyrovnat.

Majitel objektu chválí celkově vykonanou práci, jeho dům je lépe chráněný proti špatným povětrnostním vlivům a vše vypadá nádherně. Je vidět, že pan Poloch využívá kvalitní materiály a je mistrem ve svém oboru.

poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry

Odkaz pro více fotek navštivte Facebook stránky