Zámková dlažba

V Soběšovicích jsem pokládal novou zámkovou dlažbu na ploše 50m2. O provedených zednických pracích si přečtěte rovnou od zákazníka.

Vyjádření zákazníka:
Od pana Polocha jsem si nechala položit zámkovou dlažbu kolem mého domu. Sám obstaral veškerý materiál. Jan Poloch ručně vykopal celou plochu pro položení dlažby, rozbil starý beton a dal se do podloží. Položil drenážní roury a navozil hrubou strusku, kterou zhutnil vibrační deskou.

poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry

Poté se pustil do schodů, zabetonoval obrubníky a žulové okraje schodů. Navozil jemnou strusku, kterou roztahal na přesnou výšku se spádem od domu, aby voda netekla pod dům. Na jemnou strusku položil zámkovou dlažbu a přesně vyřezal jednotlivé kusy dlažby pro přesné navázání na stávající cestu a schody. Na závěr pan Poloch po sobě uklidil a odpad odvezl.

Panu Polochovi děkuji za veškeré práce a jsem velice spokojena, protože vše trvalo šest dnů a zámková dlažba vypadá opravdu dobře. Mí dva sousedé, když viděli dobře odvedenou práci, chtějí zámkovou dlažbu od pana Polocha také.

poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry poloch.eu - reference exteriéry