Stavba domu na klíč

Máte představu o svém domě? Tak nás ji nechte realizovat. Dle Vaší dokumentace postavíme dům, jaký si jen budete přát. Od základů až po střechu a klidně Vás i nastěhujeme. Vybereme a obstaráme vhodné materiály, zajistíme i úklid. Vy se stavbou domu nemáte žádné starosti, všechno zařídíme. Vy se do svého domu na klíč pouze nastěhujete.

Ať už jde o rodinný dům nebo řadový dům. S námi máte jistotu použití kvalitních osvědčených materiálů a profesionální práce. Stavíme také pasivní domy a nízkoenergetické domy, které Vám pomohou ušetřit. Naše firma udělá vše, aby stavba domu na klíč proběhla dle Vašich představ.

Rodinný dům je místo, kde budete trávit dlouhý čas a jistě dvůj dům nechcete mít jen na čas. Na správném návrhu a stavbě domu tedy hodně záleží. Rádi Vám porádíme s vhodnými parametry stavby a dům dle Vašich přání postavíme.

Chete ušetřit za energie? Stavíme také nízkoenergetické a pasivní domy.

Kde všude nabízíme stavíme domy? Ostrava a okolí, Bohumín, Opava, Nový Jičín, Havířov, Orlová, Karviná, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Hlučín či kdekoliv v Moravskoslezském kraji.

Chtěli byste na svém domě něco změnit?

Provádíme rekonstrukce všeho druhu.