Plovoucí podlahy

Plovoucí podlaha, dnes již častý doplněk každé moderní domácnosti. Nejen, že plovoucí podlaha nabízí lehkou údržbu a dobré izolační vlastnosti, ale také máte na výběr z několika druhů, které dodají Vašemu pokoji styl. Typy plovouček jsou dnes laminátové, dřevěné či korkové plovoucí podlahy.

Nespornou výhodou plovoucích podlah je také zdravotní nezávadnost a udržování čistoty. Neudržuje se v nich prach a jsou lehce omyvatelné. Plovoučku oceníte zejména při úklidu po domácích mazlíčcích.

Pomůžeme vám s výběrem vhodné plovoucí podlahy a zajistíme její profesionální a kvalitní montáž. Nechte svůj byt či dům jít s dobou.

poloch.eu - plovoucí podlahy poloch.eu - plovoucí podlahy poloch.eu - plovoucí podlahy poloch.eu - plovoucí podlahy poloch.eu - plovoucí podlahy poloch.eu - plovoucí podlahy

Velice populární volbou materiálu plovoučky je dřevo. Ať už se jedná o smrk, modřín, jasan či jinou dřevinu, vždy najdete vhodný odstín podlahové krytiny pro Vaši domácnost. Naopak u laminátových plovoucích podlah je třeba si dát pozor na kvalitní materiál, firma Poloch.eu ale vybírá na základě kvality a letitých zkušeností, takže Vaše nová plovoučka vydrží skutečně dlouho.

Dopřejte si do Vašeho bytu či domu kvalitní pokládku plovoucí podlahy. Ostrava a okolí, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Opava, Nový Jičín, Havířov, Orlová, Karviná, Hlučín či jakékoliv další místo z Moravskoslezského kraje.

Rady a tipy plovoucí podlaha

Máte radši podlahu z dlažby?

U nás si vyberete dlažbu podle Vašich představ.