Omítky

Chcete mít příjemný a na pohled pěkný interiér? K tomu potřebujete mít dokonalé stěny bez prasklin, cestiček po různých instalacích a dalších kazů. Někdy jde něco zachránit malbou, ale ta všechno neskryje a moc dlouho nevydrží. Řešením je nová omítka

Omítku je vhodné čas od času opravit u starších domů a například po vestavěné instalaci se rekonstrukce omítky stává takřka nutností. Populární volbou pro interiérové omítky jsou sádrové omítky, které přinášejí řadu nesporných výhod.

Nová vnitřní omítka tak zlepší dojem z celého pokoje či místnosti a vydrží až několik let bez nutnosti úprav. Výběr omítky přizpůsobíme místu a jeho specifickým vlastnostem. Vy pak sami poznáte, jak je s novou omítkou prostor hned hezčí.

poloch.eu - ukázka omítky poloch.eu - ukázka omítky poloch.eu - ukázka omítky poloch.eu - ukázka omítky poloch.eu - ukázka omítky poloch.eu - ukázka omítky

Může se zdát, že omítka je jen takové pozadí interiéru. Avšak právě na dokonalém pozadí vyniknou další části domu či bytu. Omítek je navíc mnoho druhů - stříkané, barevné, hlíněné, silikonové, tepelně izolační, sanační, textilní, mozaikové a další. Provádíme také opravu omítky nebo pokládku dekoračních obkladů.

Kde všude naše zednické práce poskytujeme? Ostrava a okolí, Havířov, Orlová, Karviná, Hlučín, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Opava, Nový Jičín či jakékoliv další místo z Moravskoslezského kraje.

Rady a tipy omítky

Dekorativní omítky

Omítka se navíc může stát součástí designu Vašeho pokoje. Na výběr je z různých druhů dekorativních omítek, které jsou stále modernější.

Máte rádi mozaiky?

Dopřejte si ve svém pokoji mozaiku z dlažeb.