Pergoly (přístřešky)

Pergoly či česky přístřešky se dnes staly tradičním doplňkem zahrad. Ať už se jedná o místo k odpočinku, nějakému účelu či estetický doplněk. Na výběr je z mnoha různých druhů a také materiálů, které umožní, aby byl právě ten Váš něčím originální.

Stále populárnější jsou pak dřevěné pergoly či přístřešky. Ty jsou totiž skutečně pěkným doplňkem a často také funkčním. Skleník či zimní zahradu pak ocení zejména pěstitelé rostlin. Novým romantickým místem na Vaší zahradě se také může stát altánek. Vaše zahrada se ale jistě dá zvelebit také jinou stavbou. Stačí nám sdělit svou představu a o vše se postaráme.

Připravíme Vám pergolu, terasu či přístřešek na míru tak, aby do Vaší zahrady dokonale zapadl. Rovněž Vám pomůžeme s výběrem vhodného místa. Pracujeme profesionálně, nemusíte se tedy bát o poničení okolní zahrady.

poloch.eu - ukázka pergoly poloch.eu - ukázka pergoly poloch.eu - ukázka pergoly poloch.eu - ukázka pergoly poloch.eu - ukázka pergoly poloch.eu - ukázka pergoly

Pergoly, zahradní přístřešky, altánky, zimní zahrady, skleníky - všechny tyto objekty mají za úkol udělat vaší zahradu ještě příjemnějším místem. My Vám nabízíme profesionální návrh a stavbu pergoly či dalšího objektu dle Vašich přání.

Obraťte se na nás a vylepšete si svou zahradu - Ostrava a okolí, Havířov, Orlová, Karviná, Frýdek-Místek, Bohumín, Opava, Nový Jičín, Třinec, Český Těšín, Hlučín či kdekoliv v Moravskoslezském kraji.

Chcete si nechat vydláždit podlahu pergoly?

Zvládneme i toto. Podívejte se. Ukázka zámkové dlažby.