Fasády

Dejte Vašemu domu nový kabát a ušetřete peníze za úniky tepla, problémy s vlhkostí a další trable. Navíc bude vypadat o poznání lépe. Pro Váš dům doporučíme vhodný typ fasády. Jedná se buďto o tepelně izolační fasádu, která má pro Váš dům funkční efekt a dnes je již typickou volbou při stavbě nových domů. Druhou možností je omítková fasáda, ta je typická zejména u starších domů a dnes je levnější alternativou fasády.

Na výběr máte také z různých stylů, designově vypadají zajímavě například plechové fasády, které jsou v česku poměrně atypické. Velkou módou jsou pak dřevěné fasády, které můžeme vídět i na firemních budovách. V neposlední řadě nejen starším domům často sluší kamenné fasády. S výběrem Vám pomůžeme a s námi máte zajištěno, že se Vašemu domu dostane kvalitního materiálu i práce.

Postaráme se o to, aby fasáda Vašeho domu byla výhodná, dobře vypadala a dlouho vydržela. S námi se můžete spolehnout na kvalitní a čistou práci.

poloch.eu - ukázka fasády poloch.eu - ukázka fasády poloch.eu - ukázka fasády poloch.eu - ukázka fasády poloch.eu - ukázka fasády poloch.eu - ukázka fasády poloch.eu - ukázka fasády poloch.eu - ukázka fasády poloch.eu - ukázka fasády

Nová fasáda domu nechá Váš dům mezi ostatními vyniknout. Používáme prověřené fasádní systémy a nabízíme velký výběr barev i obložení fasády. Naše kvalitní služby nabízíme v Moravskoslezském kraji - Ostrava a okolí, Havířov, Orlová, Karviná, Hlučín, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Bohumín, Opava či Nový Jičín.

Chcete zabránit úniku tepla z Vašeho domova?

Nechte svůj dům zateplit u nás.