Exteriéry

Vnějšek a okolí domu, nebo-li exteriér, je důležitý nejen z hlediska estetického dojmu, ale také jej chrání před poškozením a například zateplení nám může ušetřit náklady na vytápění. Správná volba exteriéru tak ovlivní celé bydlení.

Zednické práce - fasády

Dejte Vašemu domu nový kabát a ušetřete peníze za úniky tepla, problémy s vlhkostí a další trable. Navíc Váš dům bude vypadat o poznání lépe. Fasáda je řešení pro Vás

Zednické práce - zateplení

Zateplení domu Vám ušetří peníze za vytápění a nabízí také další výhody jako například odhlučnění, prodloužení životnosti objektu a další.

Zednické práce - pergoly

Přístřešky se staly moderním doplňkem zahrad a přinášejí jak funkčnost tak zejména estetiku. Můžete si vybrat z různých druhů nebo pro Vás můžeme připravit jakýkoliv originální.

Zednické práce - terénní práce

Chtěli byste nějakou část pozemku upravit? Vyrovnat, snížit, zvýšit, vyčistit a tak dále. Stačí nám říct, jak to chcete. Nabízíme terenní práce, které zatraktivní Váš pozemek.

Zednické práce - výkopové práce

Každá stavba začíná výkopovými pracemi. Ať už jde o budování základů či výkop inženýrských sítí, tak my nabízíme kompletní služby s úklidem i odvezením zeminy.

Zednické práce - zámkové dlažby

Chodník či příjezdová cesta jsou vizitkou každého domu. Zámková dlažba z kvalitního materiálu zajistí dlouhodobou životnost a při tom poskytuje velkou rozmanitost.

Zednické práce - ploty

Dřevěné, kamenné, drátěné, kovové, plastové či jakékoliv jiné ploty pro nás nejsou překážkou. Pro Vaše nezvané hosty ale budou.

Zednické práce - komíny

Pořebujete postavit nový komín nebo nemá Váš stávající komín tah a čas na něm zanechal své stopy? Nechte si postavit nebo zrekonstruovat Váš komín kvalitně a s pečlivostí.